Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Łochocin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wieniec

Wieniec(Łochocin + 17 km)

730 000 zł165,40 m² 4 413,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Atrakcyjna oferta - Nowoczesny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania nowy wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 165,40m 2 a użytkowej 137,40m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stajęczyny

Stajęczyny(Łochocin + 25 km)

329 000 zł229,74 m² 1 432,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Stajęczyny, idealna dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz dużej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ostrowite

Ostrowite(Łochocin + 5 km)

690 000 zł167 m² 4 131,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 556 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w stanie deweloperskim. Budowa rozpoczęta w 2019 roku, w chwili obecnej stan deweloperski. Do dokończenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Fabianki

Fabianki(Łochocin + 4 km)

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Fabiankach - stan deweloperski niepełny | duża działka | garaż 2-stanowiskowy (na pierwszych zdjęciach wizualizacja projeku, na kolejnych realny stan budowy) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włocławek

Zawiśle,Włocławek(Łochocin + 12 km)

865 000 zł157 m² 5 509,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom wolnostojący - Zawiśle Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni użytkowej ok. 157m m 2 , na działce 783 m 2. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Kowal

Kowal(Łochocin + 25 km)

3 490 000 zł1 500 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:72 000 m²

Atrakcyjnyzesp.pałac.-parkowy 7,2 HA w dużym stopniu .odrestaurowany- Włocławek20KM Zabytkowy pałac ,spichlerz ,park wpisane ro rejestru zabytków pod numerem nr rej.98/A z 1.03.1984 r. .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Cyprianka

Cyprianka(Łochocin + 2 km)

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Tylko U nas! Nowy dom parterowy na osiedlu domów jednorodzinnych w bliskiej okolicy jezora! Oferujemy do sprzedania wolnostojący parterowy dom z garażem w bryle o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Włocławek

Zawiśle,Włocławek(Łochocin + 12 km)

659 000 zł300 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Dom w pięknej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 300m 2 a użytkowej 203m usytuowany na działce 468m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Na Skarpie

Zawiśle,Włocławek(Łochocin + 12 km)

679 000 zł179,79 m² 3 776,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjne, jedyne we Włocławku, zamknięte, bezpieczne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane przy ulicy Dobrzyńskiej we Włocławku, na działce o powierzchni 1,0917 ha oddzielonej od Wisły szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szpetal Górny

Szpetal Górny(Łochocin + 8 km)

695 000 zł95 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w lokalizacji Szpetal Górny. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku miasta. Szpetal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Łochocin

Łochocin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami w miejscowości Łochocin. Budynek o powierzchni 100m2 wraz z urządzoną i zadbaną działką.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij